SmartOne

images1

tetra

SmartOne یک راهکار حرفه ای است که عملکردهای مختلف سیستم های رادیویی حرفه ای نظیر دیسپچینگ، ضبط صدا، AVL و یا مانتیورینگ دوربین را تنها با یک Interface ارائه می دهد. مستقل از استانداردهای رادیویی موبایل، SmartOne توانایی اتصال و یکپارچه سازی چندین شبکه رادیویی موبایل در یک زمان را دارا می باشد.

ویژگیهای محصول

1- راهکار جامع دیسپچینگ و عملکردهای گسترش یافته

عملکردهایی نظیر تماس های صوتی، سرویس های موقعیت یابی GPS، پیام کوتاه و ضبط صدا را ارائه خواهد داد. قابلیت توسعه نرم افزار توسط پلاگین های مختلف و امکان یکپارچه سازی با محتوای تحت web  مثل  آنالیزهای مبتنی بر وب وجود دارد.

2- یکپارچه سازی سیستم های مختلف نظیر TETRA، DMR Conventional، DMR Trunking و MPT

این نرم افزار قابلیت اتصال موازی به سیستم های رادیویی مختلف را دارا می باشد. تماس های عمومی، GPS و پیام کوتاه در رابط کاربری تک کاربره یکپارچه خواهند شد.

3- ارتباط بین تکنولوژی های مختلف

SmartOne رابط بین کاربران در سیستم های مختلف رادیویی است.

به عنوان یک gateway، این راهکار قابلیت اتصال تماس های گروهی و خصوصی کاربران در سیستم های مختلف را دارد.

4- رابط کاربری انعطاف پذیر و کاربرپسند

رابط کاربری هر workstation قابل انعطاف است. امکان ایجاد چندین ناحیه کاری و تم شخصی با استفاده از پلاگین ها، تصاویر و متن وجود دارد. این عمل با drag-and-drop صورت می پذیرد.

5- ارتباط سیمی و wireless

 علاوه بر اتصال شبکه  بر مبنای IP، امکان استفاده از SmartOne به عنوان دیسپچر رادیویی در تمام تکنولوژی های رادیویی وجود دارد. مانند  استفاده از عملکردهای دیسپچینگ در وسایل نقلیه اضطراری.

گزیده ای از توابع

یکپارچه سازی دیسپچینگ، ضبط صدا، پیام های GPS، SDS، دوربین های مداربسته در یک نرم افزار مرکزی

ارتباط بین DMR، TETRA(متعارف و ترانک) ، MPT1327 ، PABX و PSTN

ارتباط تماس های صوتی و پیام ها بین تکنولوژی های مختلف رادیویی با استفاده از درگاه نرم افزاری

پشتیبانی از ایستگاه های کاری اتاق کنترل با استفاده از چندین مانیتور

یکپارچه سازی منعطف برنامه های کاربردی وب با استفاده از پلاگین مرورگر یکپارچه

ارتباطات سیمی و بی سیم بین شبکه های رادیویی

قابلیت چند کاربره از طریق جداسازی مسئولیت و نواحی عملیاتی برای هر کاربر SmartOne

معماری سیستم

به لطف معماری سیستم پیشرفته، SmartOne قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می آورد. با استفاده از ویژگی redundancy سرور، هر ایستگاه کاری SmartOne می تواند به دو سرور مرکزی متصل گردد. بنابراین در صورت از کار افتادن سرور فعال، سرور Standby به طور خودکار عهده دار سرویس می گردد.

با استفاده از redundancy ارتباطات API، هر سرور SmartOne به چندین رابط API متصل می گردد. در این حالت حتی در شرایط بروز اشکال در نودهای زیرساخت به عمکلرد دیسپچینگ خللی وارد نمی گردد.

SmartOne توانایی مقیاس پذیری با سیستم های مختلف و اندازه های مختلف را دارد. این محدوده از راهکار Stand-alone که نرم افزار تنها روی یک کامپیوتر در ایستگاه کاری نصب شده، تا معماری client -server  با چندین سرور مرکزی و ایستگاه های کاری را در بر می گیرد.

طراحی این سیستم از قابلیت چند کاربره بودن پشتیبانی می نماید. هر کاربر SmartOne را می توان مسئول گروههای رادیویی و مشترکین قرار داد. این تخصیص ، درجات مختلفی از مسئولیت را ایجاد می کند.