شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت رساموج پرشیا :

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت رساموج پرشیا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 8 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی شرکت رساموج پرشیا محفوظ است.

با توجه به نوسانات ارز و قوانین ورود تجهیزات مخابراتی قبل از خرید اینترنتی با بخش بازرگانی شرکت تماس گرفته و پیش فاکتور تهیه نمایید تا قیمت و زمان تحویل محصول نهایی گردد.

شرایط و قوانین خرید و فروش بی سیم:

به طور کلی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ؛ تنها کسانی مجاز به خرید و فروش تجهیزات رادیویی هستند که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارای مجوز باشند. این مجوز تحت عنوان ذکر شده در هر دو گروه فروشنده و خریدار الزامی می باشد. اگر شما تصمیم به تهیه تجهیزات رادیویی دارید ابتدا می بایست مجوز فرکانسی داشته باشید و  یا اگر دارید می بایست از اعتبار آن مطلع باشید. اگر مجوز فرکانسی ندارید می توانید از راهنمای اخذ مجوز استفاده نمایید و یا از واحد مشاوره رساموج پرشیا راهنمایی های لازم را جهت اخذ مجوز بگیرید. مجوز سازمان تنظیم مقررات به تمام کسانی که دارای نیاز رادیویی هستند داده می شود و برای دریافت آن حتما می بایست مراحل مختلف اخذ مجوز را بگذرانید.

پس از اینکه مجوز فرکانسی را دریافت کرده و یا از اعتبار آن اطمینان پیدا نموده اید؛ با توجه به مشاوره در نوع بیسیم و نوع باند خود می توانید از شرکت های دارای مجوز سازمان تنظیم مقررات که در سایت این سازمان معرفی شده است  (رساموج پرشیا) استعلام قیمت و پیش‌فاکتور دریافت نمایید. پس از آن که درخواست خرید شما قطعی گردید یک نامه و کپی از برگ اول و برگ تعداد تجهیزات رادیویی برای شرکت رساموج پرشیا ارسال نمایید تا تاریخ صورت جلسه نهایی و اعلام گردد. معمولا نزدیک ترین زمان برای صورت جلسه یک هفته خواهد بود.

صورت جلسه :

صورت جلسه عبارت شده از جلسه علنی سه جانبه با حضور نماینده خریدار ؛ نماینده فروشنده ؛ نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمان صورت جلسه همان پیش فاکتور به صورت رسمی در حضور نماینده تبدیل به فاکتور شده و سریال تجهیزات به طور رسمی به خریدار منتقل می شود و از آن پس تجهیزات صورت جلسه شده به خریدار متعلق می‌باشد و قوانین استفاده از آن تجهیزات به طور کلی تغییر می‌یابد. پس از طی مراحل اوراقی به خریدار منوط به صورت جلسه رسمی داده می شود که از آن پس آن برگه نشان دهنده مجوز برای تجهیزات می باشد.

نکات زمان صورت جلسه :

1-کارت ملی، معرفی نامه رسمی و اصل مجوز مورد نیاز است پس حتما می بایست با خود این سه را همراه داشته باشید.

2- از آنجایی که پس از صورت جلسه رسمی تجهییزات متعلق به خریدار می باشد؛ حتما در زمینه مالی به تفاهمات رسیده باشید.

3- سریال سخت افزاری و نرم افزاری را حتما می بایست چک کنید و با هم همخوانی داشته باشد.

4-خرید لوازم جانبی هیچ گونه مجوزی نیاز ندارد؛ پس اگر شرکتی از شما برای خرید لوازم جانبی مجوز خواست. بدانید که یک متد بازاریابی است.

5-فروشنده ملزم به ارائه خدمات پس از فروش می باشد؛ تعهدات لازم را در زمان صورت جلسه بگیرید.

6- تمامی تجهیزات در زمان صورت جلسه می بایست برنامه ریزی شده و به صورت کامل تحویل خریدار گردد ولی این موضوع می تواند با کمی تاخیر  و یا به شکل دیگر انجام گیرد .

توجه : هرگز مبادرت به خرید بیسیم و تجهیزات غیر مجاز نکنید. زیرا جرم بوده و این موضوع خریدار را دچار چالش های حقوقی و قضایی خواهد نمود.

نکته : هرگز مبادرت به خرید تجهیزات مازاد بر مجوز خود نکنید. زیرا این امر امکان پذیر نیست و در صورت انجام شدن جرم دارای حبس می باشد.